En Lezzetli Protein Ton Balığı

En Lezzetli Protein Ton Balığı

Ton balığı birkaç sıcak kanlı balık türünden biridir. Bu, tropikal ve ılıman sularda, genellikle ekvatorun kırk beş derece kuzey ve güneyinde enlemlerde bulunabileceği anlamına gelir.

Ton balığı endotermiktir (ısı alan), vücut sıcaklıklarını daha soğuk sularda ve çeşitli okyanus ortamlarında rahatça tutabilirler. Örneğin, İzlanda yakınlarındaki kuzey Atlantik sularında ve her yıl yumurtlamak için gittikleri Meksika Körfezi ve Akdeniz’in tropikal ılık sularında rahattırlar. Hız için tasarlanan benzersiz vücut şekilleri, ton balığının süper hızlı bir avcı olmasını sağlar. Fizyolojisi ve oksijen bakımından zengin kanları, etlerine pembemsi ila koyu kırmızı bir ton verir.

Lezzet ve besin deposu olmasının yanı sıra sürdürülebilir bir üretimin öneminin ne kadar büyük olduğunu, iyi bilen Fide Konserve, ürettiği bütün ürünlerde sürdürülebilirlik ve ürün kalitesine ayrı bir önem göstermektedir.

Sağlık ve besleyicilik yönünden tam bir besin deposu olan ton balığı, vücudumuzun en temel ihtiyaçlarından birisi olan protein kaynağıdır. Protein yanında birçok vitamin ve mineral yatağı olan ton balığının en göze çarpan elemanlarından birisi de Omega-3’tür. İçeriğinde oldukça fazla miktarda Omega-3 barındıran bu harikulade balık, yediden yetmişe herkesin sofrasında bulundurması gereken başlıca besin kaynaklarından başında gelmektedir.

Kalite ve Lezzet Bir Arada!

Fide Konserve Ton Balığı, uluslararası standartlarda işlenen, dünya standartlarındaki teknoloji ile donatılmış üst düzey bir tesiste üretilmiştir. Bu konserveler etiketlenmeden ve dünyanın çeşitli yerlerine gönderilmeden önce kalite-kontrol işlemine tabi tutulur. Ürün kalitesi ve güvenliğinin temin edildiğinden emin olmak için süreç boyunca testler ve kontroller yapılır.

Fide Konserve ton balığı ürünlerini Fide Online Alışveriş Sitemizden, Migros Sanal Market’ten, N11.com, Hepsiburada, İstegelsin, Trendyol ve Gittigidiyor’dan satın alabilirsiniz. Toptan ve perakende halde satılan ton balığı ürünleri ve Fide Konserve hakkında daha fazla bilgi almak için https://fideshop.fide.com.tr adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.