Közlenmiş Sebze Konserveleri ile Sofranızı Tat Katın

Közlenmiş ürünler mutfağımızda vazgeçilmez bir malzemedir. Sofraları zenginleştiren birçok mezede közlenmiş ürünler bulunur. Mevsiminde toplanıp içerisinde katkı maddesi veya hormon bulunmadan fabrikalarımıza gelir, son teknoloji ile doğal şekilde közlenmiş olan sebzelerimiz konservelere konularak kullanıma hazır hale gelmiş olur. Közlenmiş patlıcan konserve ve közlenmiş biber konserve olarak iki farklı çeşitlerde ve 3-5 kg aralığında ürünlerimiz vardır. Kullanım alanları olarak konuşacak olursak eğer, Közlenmiş patlıcan soğuk mezelerden, yoğurtlu patlıcan mezesi ve tahinli patlıcan mezesi vb. çeşitleri bulunur.

Köz patlıcanlı gavurdağı salatası, közlenmiş patlıcanlı makarna salatası, közlenmiş patlıcanlı çoban salatası ve közlenmiş patlıcanlı ton balıklı salatası vb. Salatalarda kullanılır. Yemek olarak ise Fide Közlenmiş Patlıcan Konserveden yapılan hünkârbeğendi yemeği dillere destan lezzette bir yemek olarak karşımıza çıkar. Sofralarda kurtarıcı bir malzemedir. Fide Közlenmiş Ürünler hayat kurtarıcı ve vakitten kazandıran ürünlerdir. Sağlık açısından evde yapılandan hiçbir farkı olmayıp size hem vakitten hem de nakitten fayda sağlar.

Közlenmiş Biber Konserve de çok ihtiyacımız olan bir ürün olmuştur. Sevilerek yenen bu ürün lezzetinden yansıra vitamin açısından da çok faydalıdır. Sofralarımızı közlenmiş kırmızıbiber sarması, kırmızıbiberli mantar salatası, küp ekmekli kırmızıbiber salatası, nohutlu közlenmiş kırmızıbiberli salata, yoğurtlu közlenmiş kırmızı Biberli meze, közlenmiş sarımsaklı ve sirkeli meze, közlenmiş biberli peynirli cevizli salata, şehriyeli közlenmiş kırmızıbiberli salata, köz biber dolma vb. Çeşitlerle karşımıza çıkar akşam sofralarını güzel özenilmiş ve zengin gösterir. Sofraların vazgeçilmezleri hâline gelen közlenmiş ürünler sizin kalabalık sofralarınızın kurtarıcısı olacaktır.

Tazeliği ve besin değerlerini kaybetmediklerinden ötürü sağlıklı oluşu ile yiyeceklerin tadı damaklarında kalacak ve tarifini isteyeceklerdir. Pratik Ve sağlıklı olması Fide Közlenmiş Ürünleri tercih etmede en önemli etken olmuştur. Alırken son kullanma tarihine mutlaka dikkat etmelisiniz. Saklarken de eğer paketi açmamışsanız son kullanma tarihine kadar ama eğer açtıysanız 3 gün içerisinde tüketirseniz sağlığınız açısından faydalı olur. Hem cebe hem bedene faydalıdır. Zamandan tasarruf etmiş olursunuz.