Haşlanmış, Doğal ve Konserve Ürünler

Bir bakliyatı haşlayarak yemek yapmak, o yemeğin daha sağlıklı olmasını sağlar. Biz de size o sağlıklı haşlanmış olan ürünleri hem katkısız hem de doğal olarak sofralarınıza getiriyoruz. Haşlanmış ürün skalamızda, baklagillerden; nohut, barbunya ve fasulye bulunmaktadır.

Biz Türklere özgü yemeklerden olan kuru fasulye pilav vazgeçilmezdir. Fakat bu yemekleri yapmak çok yorucu olabilir. Biz de sizi yormadan bu yemekleri tadı damağınızda kalacak şekilde hazırlayıp yemeniz için özel olarak hazırlayıp Haşlanmış Fasulye Konserve olarak hizmetinize sunuyoruz. Çocuklarınız, aileniz ve kendiniz gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. Severek yediğiniz etli nohut yemeğiniz için de saatlerce mutfakta vakit harcamamanız ve yorulmamanızı istediğimizden, size kesinlikle doğal, besin değerleri hiçbir şekilde bozulmamış bir ürün hazırladık. Sofraların vazgeçilmez mezelerinden piyaz ve pilaki için de haşlanmış fasulye konserve sizin için bir kurtarıcı olacak. Aşure yaparken veya Yörük sütlacı gibi yöresel olan lezzetlerde de çok iyi bir yardımcınız olacaktır.

Fide Haşlanmış Nohut ile etli nohut yemeği yapmak artık size bir eziyet gibi gelmeyecek hatta ve hatta bir zevke dönüşecektir. Ailenizin de severek yediği etli nohut yemeği sizin evinizde haşlayarak yaptığınız nohuttan hiçbir farkı olmayacak hatta daha lezzetli olacaktır. Zeytinyağlı yemeklere kim hayır diyebilir? Zeytinyağlı barbunya yemeği hem sağlıklı hem de lezzetli yemekler arasında ilk sıralarda olabilir. Hatta barbunya protein açısından yüksek bir bakliyatımız olması dolayısıyla birçok diyet yemeklerinizde vazgeçilmezleriniz arasında olabilir. Bu güzel yemekleri yaparken Fide Haşlanmış Barbunya Konserve kullanmak sizin için hem vakitten tasarruf hem de besin değerini kaybetmeden yiyebileceğiniz bir ürün olarak karşımıza çıkar.

Katkısız ve doğal olmasının yanı sıra pratik olması da sizin için büyük bir avantaj olacaktır. Diyet yemekleri yemek oldukça zor olduğundan, sizin için özenle hazırlamış olduğumuz haşlanmış ürünler diyet menülerinize bir farklılık katacak ve besin değerleri açısından yüksek olması da hem lezzetli yemekler yiyerek faydalı bir şekilde beslenmenizi sağlayacaktır. Mutfağınızdan eksik etmemeniz gereken bu ürünlerden, birçok lezzetli yemek zengin sofranızı süsleyecektir.